zveropark Vstup Zverokuk Zverokuk Diviak lesný Králik divý Los mokraďový Páv korunkatý Bažant zlatýEmu hnedýHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýLama alpakaDikobraz bielochvostýKengura bennettovaFretkaKrálik domáciPerlička domácaSviňa domácaTur domáciSomár domáciHolub pávikBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýBažant striebornýPlamienka driemaváMačka diváKrálik divýBažant diamantovýBažant kráľovskýZajac poľnýSvišť bobakJeleň lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikOhniskoPikniková lúkaRybolovStreľba z prakuTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratovGúľalo sa jabĺčkoFerdo mravecGumkáčiKrtkoMáša a medveďO Jankovi a MarienkePinocchioMaťo a KlinčekIšlo vajce na vandrovkuVodníkO zakliatom princoviVčielka MajaMotýlia lúkaTáboriskoSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovZverokukSkákacie centrum

Skákacie centrum

 

Doprajte Vašim deťom radosť z pohybu v našom skákacom centre. Okrem rôznych skákacích hradov v ňom nájdete aj obriu trampolínu. Nechajte ich vyšantiť sa koľko budú vládať!

Vstupné

Deti od 2 rokov, dospelí, ZŤP, dôchodcovia: 1 EUR /osoba

Prevádzkový poriadok

 1. 1. Vstup na skákacie zariadenia je povolený iba osobám od 2 do 12 rokov.
 2. 2. Vstup dieťaťa do priestorov skákacieho centra je možný iba v sprievode dospelej osoby, ktorá na dieťa dozerá. Rodičia a osoby staršie ako 12 rokov na skákacie zariadenia nesmú vstupovať.
 3. 3. Za konanie dieťaťa počas celého pobytu na ihrisku zodpovedá rodič, resp. dospelý sprievod dieťaťa.
 4. 4. Prevádzkovateľ na prevádzke neposkytuje dohľad.
 5. 5. Každý návštevník je povinný dodržiavať pokyny personálu prevádzkovateľa, pričom sa výslovne ZAKAZUJE:
  • - Vstupovať na športové zariadenia v obuvi.
  • - Priniesť vlastné hračky, ako aj tvrdé, ostré predmety, prípadne predmety zo skla (platí aj pre dospelých).
  • - Platí to aj pre retiazky, prívesky, šperky, sponky, hodinky, mobilné telefóny, slnečné okuliare, opasky atď ktoré môžu viesť k zraneniu (dioptrické okuliare na vlastné nebezpečenstvo).

 

Prevádzkovateľ nezodpovedá za stav atrakcií po daždi, kedy môže byť povrch mokrý, šmykľavý a na atrakciách sa môže nachádzať voda. (V prípade že v predošlé dni pršalo, odporúčame priniesť deťom náhradné oblečenie.)  

Zakúpením vstupenky návštevník vyjadruje svoj súhlas s Prevádzkovým poriadkom, Všeobecnými obchodnými podmienkami a Cenníkom.


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...