zveropark Vstup Zverokuk Zverokuk Diviak lesný Králik divý Los mokraďový Páv korunkatý Bažant zlatýEmu hnedýHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýLama alpakaDikobraz bielochvostýKengura bennettovaFretkaKrálik domáciPerlička domácaSviňa domácaTur domáciSomár domáciHolub pávikBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýBažant striebornýPlamienka driemaváMačka diváKrálik divýBažant diamantovýBažant kráľovskýZajac poľnýSvišť bobakJeleň lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikOhniskoPikniková lúkaRybolovStreľba z prakuTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratovGúľalo sa jabĺčkoFerdo mravecGumkáčiKrtkoMáša a medveďO Jankovi a MarienkePinocchioMaťo a KlinčekIšlo vajce na vandrovkuVodníkO zakliatom princoviVčielka MajaMotýlia lúkaTáboriskoSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovSedem zhavranelých bratovZverokukSkákacie centrum
 

Radosť a vedomosti deťom!

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti!

Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov. Výlety organizovaných skupín je potrebné záväzne rezervovať najneskôr 10 pracovných dní pred termínom návštevy!

ZVEROPARK = RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

Okrem bežnej prehliadky Zveroparku sme pre Vás pripravili:

Komentovaný sprievod
Prehliadka celého Zveroparku s pomocou nahrávok na prehrávači, ktoré Vám a deťom odovzdajú množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku.
Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
Cena: 10 EUR s DPH/prehrávač 

Cenové ponuky sú spracovávané vždy v stredu príslušného týždňa.

(Pre cenové skupiny skupín odporúčame poslať dopyt minimálne 2 týždne pred plánovaným termínom príchodu)

NOVINKY 2021

Okrem komentovaného sprievodu pre organizované skupiny ponúkame:

- zabezpečenie obedov, opekanie, vstup do skákacieho centra (pre organizovanú skupinu zadarmo), jazda Zverokukom (pre organizovanú skupinu zľava 50%).

V prípade záujmu dodávateľsky zabezpečíme deťom plnohodnotný obed (polievka + hlavné jedlo).  Mimo bežných otváracích hodín nie je možné zakúpiť inú stravu okrem vopred objednaného obedného menu. Gastro prevádzky sú v čase mimo bežných otváracích hodín uvedených na webe zatvorené. Príchod autobusu do Zveroparku je z bezpečnostných dôvodov nutný do 09:00hod. pre lepšie parkovanie.

Pozn. všetky služby je potrebné si vopred rezervovať. Odoslaním dopytu na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pri odosielaní dopytu je potrebné uviesť počet osôb (deti + pedagógovia), termín návštevy. Na základe toho Vám bude vystavená cenová ponuka a dohodnú sa s pracovníkom detaily návštevy ako obedy a služby. Kalkuláciu ceny školského výletu vo Zveroparku na základe Vami uvedených informácií Vám radi pošleme. Cenové ponuky sú spracovávané vždy v stredu. 


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...