zveropark Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Los mokraďový Vstup Hus landeskáBažant zlatýEmu hnedýHodvábničkaHolandská minikozaJeleň sikaKoza kamerunskáKozorožec kaukazskýLos mokraďovýMara stepnáMedvedík čistotnýMorka diváNosáľ červenýPáv korunkatýQuessantská miniovcaSkunk pruhovanýKrálik domáciKura domácaPerlička domácaSviňa domácaTur domáciBažant poľovnýDaniel škvrnitýDiviak lesnýJarabica poľnáKuna skalnáLíška hrdzaváMuflón lesnýSrnec lesnýVeverica stromováDiviak lesnýPstruh dúhovýRak riečnyAmfiteáterAutomat s pamätnými mincamiBufetDetské ihriskoGrilovanie rýbGRILPSTRUHHladkací kútikHod loptičkou na cieľOhniskoPikniková lúkaRozhľadňaRybolovStreľba z prakuTáboriskoTrampolínaVodopádSedem zhavranelých bratov
Základné informácie pre školy

Radosť a vedomosti deťom!

Milé pani učiteľky, páni učitelia, žiaci i študenti!

Spestrite si bežné hodiny prírodopisu či biológie a príďte načerpať nové informácie o zvieratách a prírode interaktívnou formou do Zveroparku.

Zveropark je tým pravým miestom pre organizovanie školských, prípadne iných skupinových výletov.

ZVEROPARK = RADOSŤ A VEDOMOSTI DEŤOM!

Okrem bežnej prehliadky Zveroparku sme pre Vás pripravili:

 • Komentovaný sprievod
  Prehliadka celého Zveroparku so sprievodcom, ktorý Vám a deťom odovzdá množstvo zaujímavých informácií o našich zvieratkách, vysvetlí, v čom spočíva starostlivosť o ne, priblíži im, aký je život vo Zveroparku.
  Dĺžka trvania: cca 1,5 hod
  Cena: 40 EUR s DPH/sprievodca (1 sprievodca sprevádza skupinu max.30 osôb) 

 • Program č.1: Rozprávka o losíkovi
  Porozprávame deťom o živote losa európskeho mokraďového od jeho narodenia až po dospelosť. Dozvedia sa odkiaľ k nám prišli naši losí obyvatelia a ako sa o nich staráme. Prostredníctvom "maňušiek" prerozprávame príbeh nášho losa Hansa a jeho kamarátov!
  Dĺžka trvania : 30 minút
  Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

  Program č.2: Hospodársky dvor
  Cieľom je oboznámiť deti so zvieratkami, ktoré sú typické pre hospodársky dvor, porozprávame im, aký je ich význam a tiež spoznajú starostlivosť o ne. Deťom predstavíme hospodárske zvieratká, ktoré žijú v našom Zveroparku a naučíme sa s nimi básničky o zvieratkách!
  Dĺžka trvania : 30 minút
  Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

 • Program č.3 : Život v lese
  Deťom predstavíme typických zástupcov lesnej zveri žijúcej na Slovensku. Dozvedia sa ako sa treba správať v lese a aké je dôležité postarať sa o zvieratká najmä počas zimného obdobia.
  Dĺžka trvania : 30 minút
  Cena: 25 EUR s DPH (v prípade objednávky komentovaného sprievodu poskytujeme na tento program zľavu, cena po zľave je 18 EUR s DPH)

 • Malý bádateľ - NOVINKA 2018
  Malý bádateľ je nový doplnkový program, v rámci ktorého sa deti budú môcť na Zveropark pozrieť z nového uhlu pohľadu. Žiaci budú plniť rôzne úlohy, objavovať, hľadať indície a pritom všetkom sa dobre zabavia a dozvedia nové informácie. 
  Cena: 1 EUR s DPH /dieťa (objednávka tohto programu je podmienená objednávkou komentovaného sprievodu)

Okrem uvedených programov pre organizované skupiny ponúkame:

- rôzne hry a súťaže, 
- tvorivé dielne, 
- opekačku. 

V prípade záujmu dodávateľsky zabezpečíme deťom plnohodnotný obed (polievka + hlavné jedlo).

Pozn. všetky služby je potrebné si vopred rezervovať. 

Kalkuláciu ceny školského výletu vo Zveroparku na základe Vami zvolených aktivít a programu Vám radi pošleme. Kontaktujte nás emailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na čísle +421 911 476 168.


Vitajte v Zveroparku,

na rozprávkovom mieste.
Plnom krásnej prírody, pôvabu zvierat, pokoja a kľudu.

Objavte jedinečné miesto ...